trende

Eskişehir Ekspertiz Firmaları

Eskişehir Ekspertiz Firmaları

Ekspertiz sektörünün gelişmesiyle beraber, çıkan yasalar ve zorunluluklar bu işe olan ilgiyi fazlasıyla artırmış durumda diyebiliriz. Bu sebeple irili ufaklı birçok eskişehir ekspertiz firmaları çoğalarak yaygınlaştı.

Oto ekspertiz sektöründe özellikle alım satım işlemlerinin yoğunluğunun artması ve fiyatlardaki yükselişler bu iş kolundaki yatırımları cazip hale getirdi. Konu para kazanmak olunca açılan ekspertiz firmalarındaki kalitede aynı miktarda yükseldi diyemeyiz.

Eskişehir ekspertiz firmaları arasında bir elin parmağını geçmeyecek kalitede işletme mevcut bu sebeple milyarlarca verilerek alınan araçlarınızı dikkatli bir şekilde bu firmalara emanet etmeniz sizin yararınıza olacaktır.

Eskişehir ekspertiz firmaları arasında bulunan Experix Kurumsal Oto Ekspertiz, galericiler bölgesi olan emko sanayi sitesinde ve şehir içinde bulunan emek sanayi bölgesinde toplamda 1700m2 alanda en iyi hizmet deneyimini yaşatmak ve kurumsal olmak adına 25 yıldır özenle çalışmaktadır.

Eskişehir Ekspertiz Firmaları

Eskişehir Ekspertiz Firmaları

Her yetkin alanda (airbag, kaporta, boya, motor, mekanik) Ustalık ve MYB Belgesine sahip personellerimiz size en iyi hizmeti sunmak, ve var gücüyle çalışmaktadır.

Ayrıca Türkiye geneli bayilik veren firmamız eğitim konusunda da yetkili bir işletme olup tüm çalışmalarını bu konu üzerine yoğunlaştırarak devam etmektedir.

Şehir dışından gelecek müşterilerimizin ilk olarak aradığı Eskişehir oto ekspertiz firmaları arasındaki yerimiz tercih edilen bir oto ekspertiz olmak ve müşteri memnuniyeti ile Google yorumlarında profesyonel hizmetimizin müşterilerimiz tarafından onaylanması Eskişehir deki potansiyelimiz gözler önüne sermektedir. Eğer ki şehir dışından gelecekseniz ilk olarak bizimle iletişime geçip aracın ön kontrollerini sağlattırabilirsiniz ? Hem masraflarınızdan hem zamanınızda tasarruf etmek kim istemez ki !

Telefon veya Mail yoluyla iletişime geçiniz.

Burada bize Araç plakası ve model bilgisi verin.

Araç ile ilgili Check-up yapılmasına talimat verin

Araç ön kontrollerini bize bilgi vererek işlemin başlaması için rapor oluşturulur.

Ön inceleme için sıkıntı yoksa Ekspertiz işlemiyle Araç Merkezde detaya girer

Araç tüm ilgili raporlar çıkartılır. Önemli noktalar ayrıca raporlanır ve resimler cep telefonunuza gönderilir.

Araç istediğiniz gibi ise Noter satışı için artık gelmeye hazırsınız ?

Araç satışı için satıcı ile konuşulur raporlar size mail ve whatsapp’tan atılır. Tse Belgeli raporunuz hazır bekletilir.

Tam aksi durumda ne olur ?

Aracı almaktan vazgeçersiniz. Hem zamandan hem de maliyetlerden kurtulursunuz.