trende

Eskişehir Oto Ekspertiz Fiyatları

Eskişehir Oto Ekspertiz Fiyatları

Her bölgeye ve illere göre değişen ekspertiz fiyatları aslında müşteri kaybına yol açmakla beraber aynı durum Eskişehir oto ekspertiz fiyatları olarak da geçerlidir. Ekspertiz firmalarının bulundurduğu kalifiye personel ve yetkin eleman durumlarına ve bakılan noktalara göre hizmet fiyatlarında değişiklik göstermektedir.

Hal böyle olunca her ekspertiz firması fiyatlarını farklı olarak sunmakta ve ek bir hizmet almak istediğinizde size personel bulunmadığı ve o yetkinlikte bir hizmet veremeyeceği için fiyatlarını minimum tutarak kâr elde ettiğini düşünür, ancak durum böyle değildir.

Müşteri sizden eğer airbag kontrol gibi her personelin yapamayacağı bir hizmet istiyorsa ve bu hizmetin risklerini bilmeden, bilmeyerek o işi yapmaya kalkıyorsa tabiki ücreti az tutarak sizi kazanmak isteyecektir.

Yalnız yanıldığınız ve işletmenin yanıldığı bir nokta siz hem cebinizden para çıkacak hem de hava yastığı kontrollerini riske atarak yanlış bir harekette veya yanlış bir müdahalede tamamen zararlı çıkacak siz olacaksınız.

Eskişehir Oto Ekspertiz Airbag Fiyatları

Bizim tavsiyelerimiz bu konuda gerçekten dikkate alınması gereken bir durum, 100.000 TL’lik bir araç alacaksınız ve tüm kontrolleri yaptırdınız aracın önden bir hasarı var ve şuanda her 2 araçtan 1 tanesinin hasar kayıtlı olduğunu düşünürsek bu durum ciddi.

Eskişehir oto ekspertiz fiyatları ile bir fikir sahibi oldunuz ancak işletmenin ayrıca emniyet kemeri ve hava yastığı kontrol eden belgeli bir personeli yok bu hizmeti istediğinizde size bu firma büyük ihtimal 50 liraya ona bakarız diyecektir.

Niye zaten kendi imkanları ile açacak, bakacak cihazı telefondan görüntüleyecek cep telefonunuza görüntü atamayacak, yazılı bir belge düzenleyemeyecek, sonrası oluşacak herhangi bir durumda sorumluluk kabul etmeyecek peki neden ; basit söyleyelim muhtemelen 50 lira verdiniz ne bekliyorsunuz diyecekler.

Eskişehir Oto Ekspertiz Fiyatları

Hava yastığı ile ilgili sıkıntılar çok mesela buradaki bir haberde airbaglerin bile normalde sıkıntılı olabileceği durumlar oluşmuş ve 10 Milyon araç geri çağrılmış. Size yetkin olmayan ve belgesiz, işin eğitimini almamış bir personel bunları 50 liraya bakıp size güven verebilir mi ? Kesinlikle HAYIR!!!

https://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/otomobil/arabasi-olanlar-dikkat-10-milyon-hava-yastigi-geri-cagrildi-41415826

Bu yüzden eskişehir oto ekspertiz fiyatları sizi yanıltmasın işinizi sağlama alıp firmanın airbag dahil, conta testi gibi uzmanlık isteyen alanlarda kalifiye personellerinin olmasına özen gösterin, ve seçiminizi buna göre yapın.

Bir firmada fiyatlardan önce Dikkat etmeniz gereken 5 madde;

  • Firmanın Airbag ve Conta Testi gibi İşlemleri Yapabilmek için Belgeli Personeli Var mı ?
  • Yapılan tüm işlemler Belgelenerek kayıt altına alınıp size garanti veriliyor mu ?
  • Firmanın TSE Belgesi Var mı ?
  • Firmanın İSO Belgeleri Müşteri Memnuniyet ölçümü Var mı ?
  • Kurumsal ve Altyapı sağlayan bir firma mı ?